O nas

Pizzeria Herbowa

Jesteśmy niewielką rodzinną lokalną firmą. Działamy na lokalnym terenie. Nasza nazwa Pizzeria Herbowa nawiązuje do tradycji miejsca – mamy w logo nawiązanie do herbu oraz Kóz.

Kilka słów o naszej pizzy:
Długo poszukiwaliśmy idealnego przepisu na ciasto oraz tego, jakie to ciasto powinno być. Po długich poszukiwaniach, zarówno w Polsce, jak i na świecie, doszliśmy do wniosku, że nie będziemy powielać schematów i opracowaliśmy nasz własny przepis na ciasto i pizzę. Mamy polską pizzę, którą robimy ręcznie, z polskich produktów. Ciasto wyrabiamy codziennie na świeżo wg naszej unikatowej receptury. Pizze wypiekamy na bieżąco, a ceramiczny spód w naszym piecu gwarantuje, że pizza będzie zawsze idealnie wypieczona i bardzo smaczna.

Nazwy pizzy – wszystkie pizze mają swoje własne nazwy i swoją własną historię. Łączą się z miejscami, głównie lokalnymi, ale i takimi bardziej odległymi, lub z osobami.

Wszystko co robimy, robimy z pasją i wkładamy do tego pozytywną energię.

Nasza pizzeria to miejsce wolne od uprzedzeń, polityki i ograniczeń.

Zapraszamy gorąco!

Zapraszamy do Pizzerii Herbowa!

Polska pizza, polskie dodatki

Nasze pizze przygotowywane są tylko ze świeżych i wyselekcjonowanych produktów.

Idealny smak

Ciasto wyrabiane jest codziennie wg naszej unikatowej receptury. Pizze wypiekamy na bieżąco, a ceramiczny spód w naszym piecu gwarantuje, że pizza będzie zawsze idealnie wypieczona i bardzo smaczna.

Dowóz

Mamy własny dowóz. Dowóz płatny zgodnie z cennikiem.

Będzie nam miło, jeżeli po odwiedzeniu naszej Pizzerii Herbowa lub skosztowaniu naszych produktów – jeżeli byłeś zadowolony i smakowały Ci nasze potrawy – zostaw proszę pozytywną opinię. Nie chce Ci się pisać? Dodaj gwiazdki 🙂

Wspierajmy się w tych trudnych czasach!

Zauważyliśmy, że w większości przypadków ludzie niezadowoleni dając upust swoim emocjom pozostawiają negatywne opinie. Ale już Ci zadowoleni rzadziej. Zmieńmy to, skupiajmy się i doceniajmy rzeczy pozytywne.